![]() |
|
Трёп Общение без границ. Болтаем на любые темы, спорим о чём угодно и с кем угодно, устраиваем разборки, но не забываем о взаимоуважении. |
![]() |
| LinkBack | Опции темы | Опции просмотра |
|
![]() | #1 (permalink) |
Junior Member | ![]()
Утеплить стены можно пенополистиролом карбон еще тоже отличный строительный материал и стоит недорого, вот сами посмотрите цены в магазине "BAZAR". Это разновидность пенопласта, очень стойкий к атмосферным воздействиям.
|
![]() | ![]() |
![]() | #2 (permalink) |
Member | ![]()
Ми спочатку утеплювалу будинок пенопластом щільним, а потім вкрили зверху металевим блокхаусом - це такий вентильований фасад, який не дає утворитися плісняві та грибку на поверхні дому, буде слугувати років . Такий матеріал ми закупали від компанії "Форостіна" https://forostina.com.ua/blok-haus/ , дуже гарний колір обрали , пасує до нашого булинку.
|
![]() | ![]() |
![]() | #3 (permalink) | |
Junior Member | ![]() Цитата:
![]()
__________________ https://www.bazar.kharkov.ua | |
![]() | ![]() |
![]() | #4 (permalink) |
Junior Member | ![]()
Після утеплення фасаду ми почали шукати чим краще оздобити фасад будинку та знайшли облицювальну цеглу від такого виробника як Roben , він вважається найкращим серед виробників Европи. Накраща ціна облицювальну плитку в бутік-салоні Klinker Stone https://klinker-stone.com.ua/ua/kata...chnyj-kirpich/ . Сподобалась плитка Roben GRANVILLE NF 63, дуже гарний колір, виготовлений в дизайні під природний камінь з структурованою поверхнею. ![]() |
![]() | ![]() |
![]() |
| |